|
Uczestnicy: Konferencja |
Spotkanie MANów
KonferencjaLiczba zarejestrowanych uczestników: 135
-
Halina Bałuka, Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej, Gliwice
-
Jacek Bańkowski, Instytut INTE, Warszawa
-
Michał Białoskórski, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Urszula Bugaj, Instytut Elektrotechniki, Warszawa *
-
Maria Burchard, Biblioteka Uniwersytecka, Centrum NUKat, Warszawa
-
Dorota Buzdygan, Politechnika Krakowska, Biblioteka Główna, Kraków
-
Hanna Celoch, Politechnika Lubelska, Lublin
-
Barbara Chelt, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Biblioteka Główna, Olsztyn
-
Hanna Ciołkosz, Instytut Geodezji i Kartografii, Warszawa
-
Cezary Citko, Politechnika Białostocka, Centrum Komputerowych Sieci Rozległych, Białystok
-
Alina Cywińska, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, Warszawa
-
Irena Czarnecka, Akademia Muzyczna im. S. Moniuszki, Biblioteka Główna, Gdańsk
-
Dorota Czarnocka-Cieciura, Instytut Matematyczny PAN, Centralna Biblioteka Matematyczna, Warszawa
-
Robert d'Aystetten, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Ośrodek Eksploatacji i Zarządzania Miejską Siecią Komputerową OLMAN, Olsztyn
-
Danuta Dąbrowska, Biblioteka, Akademia Medyczna, Białystok
-
Maciej Dembski, Zakład Geoinżynierii i Geoekologii, Instytut Morski w Gdańsku, Gdańsk
-
Jerzy Dera, Polska Akademia Nauk, Instytut Oceanologii, Sopot
-
Lidia Derfert-Wolf, Akademia Techniczno-Rolnicza w Bydgoszczy, Biblioteka Główna, Bydgoszcz
-
Grzegorz Dobrowolski, Akademia Górniczo-Hutnicza, EIiA, Kraków
-
Andrzej Dudek, Instytut Górnictwa, Zakład Geodezji i GIS, Politechnika Wrocławska, Wydział Górniczy, Wrocław
-
Halina Dybel-Jarząbek, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Centrum Informatyczne, Warszawa
-
Elżbieta Dziuk-Renik, Centralna Biblioteka Rolnicza, Warszawa
-
Anna Filipowicz, Biblioteka Narodowa, Warszawa
-
Bohdan Frelek, Sun Polska, Warszawa
-
Dorota Gazicka, Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN, Centralna Biblioteka Geografii i Ochrony Środowiska, Warszawa
-
Mirosław Gburski, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Barbara Gębka, International Publishing Service Sp. z o.o., Warszawa
-
Krzysztof Goczyła, Politechnika Gdańska, ETI, Gdańsk
-
Irena Godończuk, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Robert Golba, Wojskowa Akademia Techniczna, Wydział Współpracy Naukowej i Promocji, Warszawa
-
Paweł Gołaszewski, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Bożena Hakuć, Politechnika Gdańska, Biblioteka Główna, Gdańsk
-
Zdzisław S. Hippe, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Rzeszów
-
Henryk Hollender, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, Warszawa
-
Agnieszka Janczulewicz, Politechnika Gdańska, WETI, Gdańsk
-
Alicja Jaroszuk-Antoniewska, Politechnika Gdańska, Biblioteka Główna, Gdańsk
-
Grażyna Jaśkowiak, Biblioteka Główna, Uniwersytet Gdański, Sopot
-
Dariusz Klimowicz, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Stanisława Kluska-Nawarecka, Instytut Odlewnictwa w Krakowie, Kraków
-
Anna Kmiecik, Politechnika Opolska, Biblioteka Główna, Opole
-
Dominik Kołcio, Politechnika Wrocławska, Biblioteka Główna, Wrocław
-
Bernadetta Kołcz, Biblioteka Główna Akademii Ekonomicznej, Kraków
-
Piotr Korol, Politechnika Gdańska, WETI, Gdańsk
-
Krzysztof Kotłowski, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Ośrodek Eksploatacji i Zarządzania Miejską Siecią Komputerową OLMAN, Olsztyn
-
Andrzej Koziara, Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego, Katowice
-
Maciej Kozlowski, NASK, Warszawa
-
Małgorzata Kozłowska, Gość, Warszawa
-
Paweł Krawczyk, Solidex, Warszawa
-
Krystyna Kruczoła, Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej, Gliwice
-
Robert Krupa, Akademia Wychowania Fizycznego - Kraków, Zakład Statystyki i Informatyki, Kraków
-
Barbara Kubiak, Biblioteka Główna, Politechnika Białostocka, Białystok *
-
Magdalena Kubista-Wróbel, Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach, Biblioteka Główna, Katowice
-
Barbra Kuczyńska-Rudeńska, IBMER, Warszwa
-
Joanna Kulesza, Politechnika Białostocka, Centrum Komputerowych Sieci Rozległych, Białystok
-
Juliusz L. Kulikowski, Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN, Warszawa
-
Dariusz Kuźmiński, Info Technology Supply PL, Warszawa
-
Anna Kwapich, Politechnika Gdańska, Biblioteka Główna, Gdańsk
-
Jolanta Kwaśniewska, Centrum Techniki Okrętowej, Dział Informatyki, Gdańsk
-
Tomasz Kwiatkowski, Akademia Sztuk Pięknych, Architektury i Wzornictwa, Gdańsk
-
Ewa Lewandowska, Instytut Badawczy Leśnictwa, Zakład Informacji Naukowej, Warszawa
-
Arkadiusz Liber, Politechnika Wrocławska, Wydział Informatyki i Zarządzania, Wrocław
-
Jakub Ławniczak, Infoprojekt, Wrocław
-
Hanna Majewska, Polska Akademia Nauk, Centrum Upowszechniania Nauki, Warszawa
-
Marek Marzec, Naukowa i Akademicka Siec Komputerowa, Gdańsk
-
Szymon Matuszewski, Wojskowa Akademia Techniczna, Biblioteka Główna, Warszawa
-
Cezary Mazurek, PCSS, Poznań
-
Andrzej Mączyński, Instytut Chemii Fizycznej PAN, Warszawa
-
Mirosława Modrzewska, Politechnika Gdańska, Biblioteka Główna, Gdańsk
-
Krystyna Mojejko - Kotlińska, Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej, Biblioteka Główna, Lublin
-
Dorota Morawska, International Publishing Service Sp. z o.o., Warszawa
-
Albina Mościcka, Instytut Geodezji i Kartografii, Warszawa
-
Mścisław Nakonieczny, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Edward Nawarecki, Akademia Górniczo-Hutnicza, EAiE, Kraków
-
Krzysztof Niemczyk, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Marek Niezgódka, Uniwersytet Warszawski, Interdyscyplinarne Centrum Modelowania MAtematycznego, Warszawa
-
Jacek Niwicki, ACK CYFRONET AGH, Kraków
-
Sławomir Niwiński, PCSS, Poznań
-
Joanna Nowak, Akademia Świętokrzyska, Biblioteka Główna, Kielce
-
Antoni Nowakowski, Politechnika Gdańska, WETI, Gdańsk
-
Grażyna Omarska, Komitet Badań Naukowych, Departament Systemów Informatycznych, Warszawa
-
Andrzej Padziński, Biblioteka Główna Akademii Rolniczej w Lublinie, Lublin
-
Paweł Pietras, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki, Kraków
-
Grażyna Piotrowicz, Politechnika Wrocławska, Biblioteka Główna, Wrocław
-
Aniela Piotrowicz, Akademia Medyczna, Biblioteka Główna, Poznań
-
Bartosz Pliszka, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Grzegorz Płoszajski, Politechnika Warszawska, Biblioteka Główna, Warszawa
-
Maria Pociecha, Akademia Wychowania Fizycznego - Kraków, Zakład Statystyki i Informatyki, Kraków
-
Ewa Politowska, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Sławomir Połomski, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Iwona Pujanek, Politechnika Poznańska, Biblioteka Główna, Poznań
-
Andrzej Radke, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Tadeusz Radomski, Politechnika Gdańska, Ośrodek Informatyczny, Gdańsk
-
Jerzy Regent, Akademia Muzyczna w Gdańsku, Gdańsk
-
Krystian Rorbek, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej oddział Katowice, Katowice
-
Waldemar Rudnicki, Instytut Geodezji i Kartografii, Warszawa
-
Maria Rychlewska, Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej, Gliwice
-
Jolanta Sala, Ośrodek Informatyki-Terenowy Bank Danych Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, Gdańsk
-
Urszula Sawicka, Biblioteka Główna, Uniwersytet Gdański, Sopot
-
Agnieszka Seidel-Grzesińska, Instytut Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych, Wrocław
-
Adam Skrzecz, Instytut Chemii Fizycznej PAN, Warszawa
-
Andrzej Maciej Skrzeczkowski, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa, Warszawa
-
Andrzej Sokołowski, Politechnika Gdańska, WETI, Gdańsk
-
Agnieszka Sosnowska-Penar, Biblioteka Główna UMCS, Lublin
-
Teresa Sowa, Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Społecznych, Katowice
-
Maciej Stroiński, PCSS, Poznań
-
Małgorzata Swirad, Akademia Ekonomiczna, Biblioteka Główna, Wrocław
-
Henryk Szarski, Politechnika Wrocławska, Biblioteka Główna i OINT, Wrocław
-
Grzegorz Szwoch, Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, Katedra Inżynierii Dźwięku i Obrazu, Gdańsk
-
Mariusz Szwoch, Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Automatyki i Informatyki, Gdańsk
-
Janusz Szykowny, Akademia Techniczno-Rolnicza, UORSK, Bydgoszcz
-
Agnieszka Szymańska, Politechnika Gdańska, WETI, Gdańsk
-
Marek Średniawa, Akademia Sztuk Pieknych, Katedra Wzornictwa Przemysłowego, Gdańsk
-
Urszula Tobiasz, Biblioteka Główna Politechniki Rzeszowskiej, Rzeszów
-
Elżbieta Tomczak, Akademia Techniczno-Rolnicza, Biblioteka Główna, Bydgoszcz
-
Maria Trąpczyńska, NASK, Warszawa
-
Rafał Tylman, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Anna Uryga, Uniwersytet Jagiellonski, Collegium Medicum - Biblioteka Medyczna CMUJ, Kraków
-
Anna Wajrak, Biblioteka, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Konin
-
Maciej Werno, Zakład Geoinżynierii i Geoekologii, Instytut Morski w Gdańsku, Gdańsk
-
Marcin Wichorowski, Instytut Oceanologi PAN w Sopocie, DT, SOPOT
-
Hanna Wieland, Biblioteka Uniwersytecka, Poznań
-
Jadwiga Wielgut-Walczak, Instytut Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków
-
Marek Wirowski, Instytut Badawczy Leśnictwa w Warszawie, Zakład Urządzania i Monitoringu Lasu, Warszawa
-
Tomasz Wolniewicz, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Biblioteka Uniwersytecka, Toruń
-
Elżbieta Woźniak, Max Elektronik S.A., Zielona Góra
-
Anna Wrochna, Instytut Geodezji i Kartografii, Warszawa
-
Agnieszka Wróbel, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, Warszawa
-
Jacek Wyrwiński, Instytut Oceanologi PAN w Sopocie, -, Sopot
-
Józef Wysocki, Wojskowa Akademia Techniczna, Oddział Naukowy, Warszawa
-
Barbara Zajączkowska, Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach, Biblioteka Główna, Katowice
-
Krzysztof Zioło, Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej, Gliwice
-
Agnieszka Zych, Biblioteka Główna Politechniki Rzeszowskiej, Rzeszów
-
Ewa Żelawska, Politechnika Opolska, Biblioteka Główna, Opole
-
Irena Żórawik, Uniwersytet Śląski, Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego-Oddział Zbiorów Chemiczno-Matematycznych, Katowice
-
Józef Żurada, College of Business and Public Administration, Department od Computer Information Systems, Louisville
Uczestnicy zebrania przedstawicieli MANów
Liczba: 36
-
Janusz Baranowski, Uniwersytet Zielonogórski, Centrum Komputerowe, Zielona Góra
-
Artur Binczewski, PCSS, Poznan Supercomputing and Networking Center, Poznań
-
Andrzej Bobyk, Lubman, Lubman, Lublin
-
Krzysztof Bogusławski, Akademickie Centrum Informatyki, Szczecin
-
Marek Chuchro, Miejska Sieć Komputerowa w Opolu, Uniwersytet Opolski, Opole
-
Cezary Citko, Politechnika Białostocka, Centrum Komputerowych Sieci Rozległych, Białystok
-
Robert d'Aystetten, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Ośrodek Eksploatacji i Zarządzania Miejską Siecią Komputerową OLMAN, Olsztyn
-
Adam Dziadosz, Politechnika Rzeszowska, Rzeszów
-
Marcin Garstka, PCSS, Poznań
-
Krzysztof Gaweł, ACK CYFRONET AGH, Kraków
-
Józef Janyszek, Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe, Wrocław
-
Piotr Kadula, Politechnika Rzeszowska, Rzeszów
-
Dariusz Klimowicz, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Witold Kmita, Politechnika Radomska, Radom
-
Piotr Konstanty, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Laboratorium Eksploatacji i Zarządzania sieci TORMAN, Toruń
-
Krzysztof Kotłowski, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Ośrodek Eksploatacji i Zarządzania Miejską Siecią Komputerową OLMAN, Olsztyn
-
Maciej Kozlowski, NASK, Warszawa
-
Andrzej Krakowiak, Miejska Sieć Komputerowa PulMAN w Puławach, Puławy
-
Joanna Kulesza, Politechnika Białostocka, Centrum Komputerowych Sieci Rozległych, Białystok
-
Grzegorz Lejman, Instytut Matematyki i Informatyki, Politechnika Częstochowska, Częstochowa
-
Mścisław Nakonieczny, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Jacek Niwicki, ACK CYFRONET AGH, Kraków
-
Marian Noga, ACK CYFRONET AGH, Kraków
-
Sławomir Połomski, Trójmiejska Akademicka Sieć Komputerowa, Centrum Informatyczne, Gdańsk
-
Wojciech Różycki, Instytut Matematyki i Informatyki, Politechnika Częstochowska, Częstochowa
-
Arleta Rutkowska, PCSS, Poznań
-
Piotr Sąsiedzki, Centrum Komputerowe, Politechnika Śląska, Gliwice
-
Zbigniew Sender, Miejska Sieć Komputerowa KIELMAN, Kielce
-
Zbigniew Skorzyński, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej, Lublin
-
Andrzej Maciej Skrzeczkowski, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa, Warszawa
-
Maciej Stroiński, PCSS, Poznań
-
Robert Suszynski, Politechnika Koszalińska, MAN Koszalin, Koszalin
-
Wojtek Sylwestrzak, ICM, Warszawa
-
Janusz Szykowny, Akademia Techniczno-Rolnicza, UORSK, Bydgoszcz
-
Maria Trąpczyńska, NASK, Warszawa
-
Jerzy Żenkiewicz, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uczelniane Centrum Informatyczne, Toruń
rejestracji dokonano
* - dzis,
* - wczoraj,
* - przedwczoraj,
* - 3 dni temu,
|
|